Концепція

permamem® - це нeрезорбуюча, біологічно інертна і біосумісна мембрана, на 100% виготовлена з політетрафторетилену (ПТФЕ) високої щільності. permamem® зберігає свою структурну цілісність як під час первинного встановлення, так і впродовж тривалого часу після встановлення. Завдяки малому розмiру пор мембрана виконує бар'єрну функцію, запобiгаючи проникненню бактерiй та клiтин і може використовуватися як при відкритому, так і закритому загоєнні ран.
Відкрите загоєння

Mембрана permamem® дозволяє зберегти форму гребеня та контур м‘яких тканин без необхідності первинного закриття рани над мембраною та з можливістю відкритого загоєння післяекстракційної лунки. Завдяки тому, що закриття післяектракційної лунки не здійснюється клаптем, контур слизової оболонки не зміщується і тому прикріплена/кератинізована слизова оболонка залишається збереженою. Легке вилучення мембрани після повного загоєння без значного хірургічного втручання допомагає уникнути додаткової травми тканин та не погіршити їх естетику.

Властивості

 • 100 % синтетична ПТФЕ мембрана
 • Ультратонка (~0.08 мм)
 • Непроникна для бактерiй завдяки щiльнiй структурi
 • Легке вилучення завдяки мiнiмальному вростанню м'яких тканин
 • Вiдсутнiсть необхiдностi первинного закриття
 • Утримання простору (в порівнянні з колагеновими мембранами)
 • Легка візуалізація завдяки синьому кольору
 • Заокругленi краї гарантують мiнiмальну травму м'яких тканин
 • Легка фiксацiя швами або пiнами
 • ​Можливiсть застосування мембрани будь-якою стороною
Характеристика

Специфікація продукту permamem®

 

Код Розмір Кількість
801520 15х20 мм 1 од.
802030 20х30 мм 1 од.
803040 30х40 мм 1 од.

 

Покази

Мембрана permamem® виконує бар'єрну функцiю при направленiй кiстковiй регенерацiї (НКР) та направленiй тканиннiй регенерацiї (НТР).

 • Збереження лунки та гребеня
 • Горизонтальна/вертикальна аугментація
 • Фенестраційні дефекти та дегісценції
 • Ендоосальні дефекти
 • ​Фуркаційні дефекти (I, II клас)

ОСОБЛИВОСТІБіосумісність


Мембрана permamem® відповідає вимогам біосумісності відповідно до стандартів якості ЄС ISO 10993-1 та ISO 7405. Мембрана контактує з кісткою та м'якими тканинами і класифікується як лікарський засіб ІІа класу відповідно до Директиви 93/42/EEC. Біосумісність мембрани доведена фізіологічними доклінічними дослідженнями.

Безпечність


Мембрана permamem® на 100% виготовлена з політетрафторетилену (ПТФЕ). Енергодисперсійна рентгенівська спектроскопія (молекулярний відбиток) показала характерні імпульсивні викиди вуглецю та фтору, проте жодна інша фаза не була виявлена. Завдяки 100% синтетичному складу, виключені будь-які ризики інфікування.


Легкість у застосуванні

 

Мембрна permamem® легка у застосуванні завдяки своїй тонкій структурі (товщина ~ 0.08 мм). Заокругленi краї мембрани гарантують мiнiмальну травматичнiсть м'яких тканин. При відкритому загоєнні мембрана permamem® легко видаляється після визначеного часу загоєння нехірургічним методом за допомогою пінцету. У випадку первинного закриття рани при застосуванні мембрани, для її видалення здійснюється хірургічне втручання.

 

Відкрите загоєння


Завдяки малому розміру пор мембрана permamem® виконує бар‘єрну функцію від проникнення бактерій та клітин і може залишатися на місці для відкритого загоєння при лікуванні післяекстракційної лунки та збереженні форми гребеня. Мембрану слід вилучити через 3-4 тижні. Цього часу достатньо для утворення кров'яного згустку та матриці у вигляді незрілої кісткової тканини, що є основою кісткової регенерації альвеоли.


Легке видалення


Завдяки синьому забарвленню мембрану permamem® можна легко iдентифiкувати при вилученні.

Застосування та фіксація

Для забезпечення стабільності мембрани та захисту кістковозамінного матеріалу, мембрану permamem® слід розмістити таким чином, щоб вона виступала на 3-4 мм за краї кісткового дефекту. Важливо зберегти мінімальну відстань не менше 1 мм між краєм мембрани та поверхнею кореня зуба. Мембрану permamem® рекомендовано фіксувати за допомогою швів, гвинтів або пінів.

ЗАМОВИТИ

КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залишилися питання? Наші спеціалісти зв’яжуться з вами для надання вичерпної інформації.
Дякуємо за звернення!

Менеджер зв'яжеться з вами та відповість на Ваші запитання

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за запит!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за підписку!

Очікуйте на новини компанії

OK
Дякуємо за замовлення!

Менеджер зв'яжеться з вами для оформлення замовлення

OK
Дякуємо що запропонували кейс!

Менеджер зв'яжеться з вами для отримання додаткової інформації

OK
Дякуємо за заявку!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK