Про компанію

ІМПЛАНТІСС пропонує Вам ретельно відібрані і надійно випробувані матеріали, оптимізовані техніки і підходи в проведенні стоматологічних реабілітаційних заходів, пов’язаних з тканинною регенерацією та імплантацією штучних зубів

ІМПЛАНТІСС є ексклюзивним дистрибʼютором та представником в Україні компаній botiss biomaterials (Berlin, Germany), Global D (Brignais, France), MJK Instruments (Marseille, France) та META (Italy). Співробітництво з провідними європейськими партнерами, університетами та клініцистами в галузі дентальної стоматології гарантує отримання Вами найсучасніших і найновіших рішень в лікуванні адентії щелеп. Самовдосконалення, відповідальність та пошук найефективніших форм задоволення Ваших потреб є пріоритетом нашої щоденної діяльності.

Удосконалення власних знань та умінь — благородна справа, а передання набутого досвіду та знань — ще цінніша.

Але якщо у вас в голові звучить: “В мене немає часу на це”, ми точно скажемо, що навіть у 30, 50 чи 70 років ваше навчання та вдосконалення не закінчується, а вільний час завжди можна знайти. Давайте разом надихнемося на нові зустрічі, де ми виступаємо активним спонсором, щоб допомогти лікарям вдосконалити набуті та отримати нові уміння та знання.

Кожний наш проведений захід ー це ще один великий крок до нових знань, приголомшливих емоцій, неймовірних і несподіваних знайомств та неоціненного досвіду від кращих фахівців у галузі імплантології. Саме таким став імплантологічний симпозіум Global D Ukraine для всіх, хто знаходився там. Тому хочемо виразити велику подяку кожному, хто створював історію в цей день разом з нами: професійним спікерам, які надихали пізнавати нову інформацію та доносили важливі теми, нашому надійному партнерові Global D та кожному учаснику, що відвідали симпозіум.

ЗАМОВИТИ

КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залишилися питання? Наші спеціалісти зв’яжуться з вами для надання вичерпної інформації.
Дякуємо за звернення!

Менеджер зв'яжеться з вами та відповість на Ваші запитання

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за запит!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за підписку!

Очікуйте на новини компанії

OK
Дякуємо за замовлення!

Менеджер зв'яжеться з вами для оформлення замовлення

OK
Дякуємо що запропонували кейс!

Менеджер зв'яжеться з вами для отримання додаткової інформації

OK
Дякуємо за заявку!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK