Концепція

Ультра короткий імплантат

 

 

 

Імплантати системи twinkon® 4 є ультра короткими (довжиною 4 мм.). Призначені для чисельних імплантатцій у ретромандибулярній ділянці у випадках сильної атрофії кістки. Клінічно затверджені імплантати пропонують надійну альтернативу вертикальній реконструкції  кістки котра є непередбачуваною у цій ділянці.

Системи twinkon® 4 наявна у двох діаметрах 4 мм і 4.5 мм та використовується для чисельних фіксованих протезувань з одним імплантатом на одну лунку.

Унікальний дизайн ультра коротких імплантатів twinkon® 4 розроблений для ефективної дії за декількома основними вимогами:

Досягнення негайної початкової стабільності і швидкої остеоінтеграції: ендоосальна частина імплантатів twinkon® 4 та спеціальний хірургічний протокол розроблені для найсприятливішої тканинної респонсивності.

Забезпечення м’якотканинного з’єднання: профіль, що сприяє формуванню тканинного ложа (Tissue creeping profile®) розташований над кісткою, сприяє утворенню товстої, захисної та щільної тканини для збереження залишкової кісткової маси.

Забезпечення ефективного механічного і періодонтального з’єднання: протетичний компонент з’єднується із зовнішньою конусною 5о частиною, що сприяє рівномірному розприділенню оклюзивного тиску на протетичний інтерфейс. Зменшення мікрорухомості сприяє антибактеріальному з’єднанню та збільшенню межі навантаження на конструкцію.

Науково підтверджена терапевтична альтернатива: декілька спільних досліджень проведено із відомими університетами в Італії, результати яких будуть оприлюдненні найближчим часом, затвердили відповідність системи twinkon® 4 з вимогами для терапевтичної альтернативи. Таким чином, відкриваючи  нові перспективи у дентальній імплантології.

Характеристика

Профіль прикріплення тканин

 • Утворення товстого, захисного, герметичного тканинного     сполучення
 • Покращені умови трофіки периімплантних тканин
 • Збереження інтеграції біологічного оточення під час оперативного   втручання

 

Зовнішнє конусне з’єднання фрикційної посадки

 • Відсутня загрозлива мікрорухомість
 • Доступність до протезу у ротовій порожнині
 • Герметичне з’єднання

 

Апекальна ретенційна різьба

 • Самонарізна різьба із потрійним розрізом 
 • Глибоко-проникаюча різьба
 • Оптимізована опорна ділянка
 • Негайне первинне навантаження

 

Прогресивне субкрестальне плече

 • Тканинне сполучення з імплантатом
 • Збереження периімплантного кісткового ложа
 • Стабілізація залишкової кісткової маси

 

Бори з інтегрованими обмежувачами глибини буріння

 • Контрольованість хірургічного втручання
 • Репродуктивність протоколу
 • Безпечна процедура

 

Сплав медичного титану піскоструминної обробки та подвійного анодного окислення SA2

 • Подвіний рівень шорсткості
 • Збільшена гідрофільність
 • Контактний остеогенезис після 3-ох тижнів (дослідження проведено на собаках)

 

 

Хірургічний набір twinkon® 4

​Хірургічний набір twinkon® 4 є компактним. Спеціально розроблений для безпечного введення імплантатів, протокол буріння є простим у використанні і легко репродуктивним. Бори мають інтегровані обмежувачі буріння. Їхнє чітке маркування забезпечує коректне використання у відповідній послідовності до щільності кістки.

Бори twinkon® 4 

 

Бори довжиною 4.8 мм із обмежувачами буріння забезпечують ідеальне позиціонування плеча імплантату, таким чином надаючи оптимальні переваги профілю, що сприяє формуванню тканинного ложа. Відкритий кут 140о мінімізує апекальне надмірне буріння котре зокрема необхідне при анатомічних перешкодах. Повна висота основної частини бора до ріжучих жолобів розроблена для комфортної роботи у ротовій порожнині і забезпечує ідеальну видимість ділянки роботи із системою twinkon® 4.

Проміжний імплантоввід 

Імплантати системи twinkon® 4 надягаються на попередньо встановлений імплантоввід для забезпечення оптимального захисту цілісності з’єднання при введенні імплантата в кістку. Коли імплантат розміщений в кістці, імплантоввід використовується також для того щоб: Запевнитись, що проекція протетичної вісі співпадає із віссю майбутньої ортопедичної конструкції. Візуалізувати протетичний проекцію майбутнього конічного абатменту.

Накидний гайковий ключ 

Коли імплантат введений у протетичний коридор, імплантоввід деактивується використовуючи накидний гайковий ключ, котрий позволяє зняти конструкцію без пошкодження первинного навантаження (використовуючи прямий чи кутовий наконечники, залежно від ситуації).

 

Ортопедія

З’єднння

Система twinkon® 4 оснащена зовнішнім конусним з’єднанням фрикційної посадки з тригранною індексацією, що дозволяє легко репозиціонувати кутові чи модифіковані у лабораторії протетичні компоненти.

Покази для застосування

Імплантати twinkon 4 ® призначені для нижньої щелепи молярних і премолярних ділянок у випадку сильної атрофії вертикальної кістки.

Протетична вісь

Через мукосальне плече імпланату із зовнішнім конусним з’єднанням, система twinkon 4 ® вимагає точного позиціонування для співпадіння із віссю ортопедичної конструкції.

 

 Позиціонування

Плече імплантату слід позиціонувати субкрестально для забезпечення регенерації кістки.

Прямі конічні абатменти гвинтової фіксації

Конічний абатмент позиціонується на зовнішню конусну частину фрикційним методом і загвинчується в імплантат використовуючи протетичний фіксуючий гвинт. Ця конструкція володіє перевагами системи конусного з’єднання.

З періодонтальної точки зору зменшення мікрорухомості інтерфейсу конічного абатмету забезпечує анти-бактеріальне герметичне з’єднання. Таким чином, гарантуючи оптимальні умови збереження цілісності біологічного оточення.

 

 Два діаметри конічних абатментів: 4.3 мм і 5.4 мм 

 

Конічні  абатменти системи twinkon® 4 розроблені для отримання прогресивного профілю м’яких тканин довкола протетичного компоненту. Половина плеча має достатню ширину для пасивної фіксації мостової балки.

ЗАМОВИТИ

КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залишилися питання? Наші спеціалісти зв’яжуться з вами для надання вичерпної інформації.
Дякуємо за звернення!

Менеджер зв'яжеться з вами та відповість на Ваші запитання

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за запит!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за підписку!

Очікуйте на новини компанії

OK
Дякуємо за замовлення!

Менеджер зв'яжеться з вами для оформлення замовлення

OK
Дякуємо що запропонували кейс!

Менеджер зв'яжеться з вами для отримання додаткової інформації

OK
Дякуємо за заявку!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK