Концепція

Керована хірургія допомагає у тривимірному позиціонуванні імплантату, яке визначається як тканинною пропозицією, що визначає «простір імплантата», так і дизайном протезної конструкції, що визначає «простір реставрації».

 

Оскільки тривимірне позиціонування зубних імплантатів є ключовим фактором тривалої служби зубних  реставрацій, планування імплантатів по відношенню до ортопедичної конструкції за допомогою  керованої  хірургії стало невід’ємною частиною цифрового терапевтичного арсеналу Global D.

Керована хірургія набула більшого поширення завдяки можливості забезпечити більшу точність, ефективність і безпеку хірургічної процедури.

Усі зубні імплантати Global D доступні в більшості найвживаніших програм для планування імплантації, зокрема, таких як: BlueSkyPlan ® , coDiagnostiX (DentalWings), RealGUIDE, Romexis (Planmeca) і Smop, проте не ообмежуються ними.

Концепція керованої імплантаційної хірургі Global D передбачає два підходи: пілотний і повний.

 

Набір для пілотної хірургії Global D є універсальним та  ергономічним. Він використовується в якості початкового  етапу формування кісткового ложа для імплантатів  відповідної імплантаційної системи. І дає можливість здійснювати  формування кісткового ложа під час імплантації із  дотриманням напрямку та глибини, визначених  лікарем під час ортопедичного планування із дотриманням найкращого тривимірного  позиціонування імплантатів.

 

 

Global D також пропонує  набір для повної керованої хірургії ULTIMATE G42 для імплантатів In-Kone® NR (3.0), In-Kone® ST UNIVERSAL і  PRIMO,  та імплантатів twinKon®  прямим ( без ложок) препаруванням кістки і встановленням імплантатів у відповідності до протокола  ULTIMATE.

 

 

Цей протокол керованої хірургії був розроблений у співпраці з досвідченими стоматологами та дослідницькими командами  Global D щоб бути ідеально сумісним з протоколом хірургії ULTIMATE та відповідати його вимогам, а саме: прогресивній послідовності свердління та гомотетичності до профіля імплантатів, щоб отримати їх первинну стабільність, рівномірно розподілену по кістці.1. Завантажте посібних з керованої хірургії
ULTIMATE G42.

 

2. Завантажте каталог цифрових рішень Global D.

 

3. Завантажте технічний лист пілотної керованої хірургії G20.

 

 

Характеристика

Набір для пілотної хірургії Global D є універсальним та  ергономічним. Він використовується в якості початкового  етапу формування кісткового ложа для імплантатів  будь якої відповідної імплантаційної системи.

 

Розміщення в навігаційному шаблоні титанових втулок з внутрішнім діаметром 2 мм (артикул Steco: M.27.31.  D200L5)  дає можливість здійснювати  формування через них початкового кісткового ложа під час імплантації одним з пілотних свердел діаметром 2 мм відповідної довжини з  дотриманням напрямку та глибини, визначених  лікарем під час ортопедичного планування при найкращого тривимірному  позиціонуванні імплантатів.

Після створення початкового отвору пілотним свердлом навігаційний шаблон вилучається з ротової порожнини пацієнта і препарування кісткового ложа імплантата завершується гомотетичними свердлами  хірургічного набору  ULTIMATE.

Склад набора для пілотної хірургії:

 

·  6 пілотних свердел Ø 2 мм з вбудованим упором робоча і робочою довжиною 17,3; 19; 20,5; 22;    23,5 і 25,5 мм (артикули FIP-200-17.3; FIP-200-19; FIP-200-20.5 FIP-  200-22 FIP-200-23.5 та FIP-200-25.5)

 

 

 

 

 

·  3 пінів  ( артикул PINGS) для стабілізації шаблону

 

 

 

 

 

          ·  бор Ø 1,5 мм ( артикул FIP-150G) для формування  отворів пінів.

 

       ·  ергономічний і естетичний бокс.

 

Окремо доступні  доступні титанові втулки для свердел (артикул M.27.31.  D200L5)  і для пінів  (артикул CPINGS).

 

1. Завантажте технічний лист пілотної керованої хірургії G20.

 

 

2. Завантажте каталог цифрових рішень Global D.

 

 

 

 

 

 

 

Набір для повної керованої хірургії ULTIMATE G42 використовується для формування кісткового ложа і встановлення імплантатів In-Kone® NR (3.0), In-Kone® ST UNIVERSAL & PRIMO та twinKon®.

Протокол повної керованої хірургії ULTIMATE G42 був розроблений у співпраці з досвідченими стоматологами та дослідницькими командами Global D, щоб бути ідеально сумісним з протоколом хірургії ULTIMATE та відповідати його вимогам, а саме: прогресивній послідовності свердління та гомотетичності до профіля імплантатів, щоб отримати їх первинну стабільність, рівномірно розподілену по кістці.

 

Філософія протоколу ULTIMATE G42 базується на прямому послідовному препаруванні кісткового ложа імплантата керованим через втулку в навігаційному шаблоні свердлом. Проміжні процедури зменшення діаметра свердлильного ключа не потрібні. Скерування імплантата з дотриманням запланованих параметрів напрямку і глибини теж відбувається через втулку в навігаційному шаблоні.

 

 

Набір свердел і додаткові базові інструменти мають покриття DLC («діамантоподібний вуглець»), це робить їх поверхню більш стійкою до зношування і зменшує тертя між інструментом і втулкою, що особливо важливо в керованій хірургії.

 

Діапазон свердел забезпечує унікальну гомотетичність кісткового ложа незалежно від діаметра і довжини імплантата.

 

Перше, початкове свердло  - головне свердло, яке визначатиме напрямок, необхідний для початку послідовності керованого свердління. Завдяки направляючій частині 10,5 мм та ріжучій частині 7,5 мм цього свердла, свердло обов’язково буде спрямовано через втулку до запланованого контакту з кісткою. Це забезпечує кращу точність з самого початку буріння.

 

Свердла складаються з двох частин:

 

 

  • Самоцентрована частина довжиною 7,5 мм для прямого ведення через втулку
  • Робоча частина свердла , довжина якої залежить від запланованого імплантата

 

Свердла ULTIMATE G42 мають той самий кольоровий код, що й свердла ULTIMATE , що полегшує їх візуалізацію та роботу під час оперативного втручання.

Протокол повної керованої хірургії ULTIMATE G42 сумісний з імплантатами In-Kone® NR (3.0), In-Kone® ST UNIVERSAL і PRIMO та twinKon®.

 1. Завантажте посібних з керованої хірургії
ULTIMATE G42.

 

 

2. Завантажте каталог цифрових рішень Global D.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАМОВИТИ

КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залишилися питання? Наші спеціалісти зв’яжуться з вами для надання вичерпної інформації.
Дякуємо за звернення!

Менеджер зв'яжеться з вами та відповість на Ваші запитання

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за запит!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за підписку!

Очікуйте на новини компанії

OK
Дякуємо за замовлення!

Менеджер зв'яжеться з вами для оформлення замовлення

OK
Дякуємо що запропонували кейс!

Менеджер зв'яжеться з вами для отримання додаткової інформації

OK
Дякуємо за заявку!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK