Концепція

“Створюючи імплантат twinKon® понад 10 років тому, наша з Івом Дуйярдом мета полягала в тому, щоб запропонувати інноваційне, ефективне рішення, використовуючи нову конструкцію імплантату, що відповідала б нашим думкам про фактори клінічного успіху та зосередитися на зміцненні периімплантного мукозного з’єднання. Для випадків відсутності прикріпленої сполучної тканини, як це трапляється і на природних зубах, нам довелося знайти альтернативу для імітації природи та створити нову екосистему, що відповідала б геометрії цього інтерфейсу та була б сумісна з функціональною, естетичною, відтворюваною та довготривалою імплантацією. Сьогодні, встановивши сотні тисяч імплантатів twinKon®, ми вважаємо, що запропоноване нами рішення буде високо оцінене лікарями, в яких в пріоритеті дотримання концепції періімплантної біологічної ділянки та підтримка її здоров’я з часом."

Характеристика
 • Увігнута шийка контактує з періімплантною слизовою оболонкою

 

 

 • Створення мукозного O-кільця починається з початкової фази загоєння
 • Плавність шорстких та гладких поверхонь в пришийковій ділянці

 

 

 • Прогресивний профіль для інтеграції з періімплантними тканинами
 • Конусно-циліндрична форма
 • Подвійна різьба
 • Самонарізний профіль
 • Атравматичний апекс

 

 

 

 • Єдине з’єднання для трьох діаметрів

 

 

 • Легкість маніпуляцій в ротовій порожнині
 • Контрольованість індексації під час протезування
 • Можливість використання при одноетаповій та двоетаповій хірургії

 

 

 • Два профіля формувачів ясен: Ø 5 та Ø 6.5 мм
 • Ортопедичні компоненти гвинтової та цементної фіксації
 • Аналоговий та цифровий протокол протезування

 

Ортопедичні компоненти представлені стандартними та анатомічними абатментами. Останні мають 5 профілів:

 • Центральний різець     
 • Боковий різець
 • Премоляр
 • Моляр
 • Широкий моляр

Хірургічний набір ULTIMATE

 


Хірургічний протокол ULTIMATE пропонує спільний протокол встановлення імплантатів In-Kone®, twinKon® та імплантатів 3.0. Протокол ULTIMATE оптимізований для роботи з борами, які є гомотетичними до форми імплантатів. Завдяки використанню гомотетичних борів створюється тісний контакт між поверхнею імплантата та поверхнею кісткового ложа, сприяючи високій первинній стабільності та рівномірному розподілу навантаження імплантата на кістку. Хірургічні бори ULTIMATE розроблені згідно з останніми технічними досягненнями в галузі ріжучих інструментів, забезпечують атравматичність формування кісткової комірки імплантата, контрольованість препарування та ефективність видалення кісткової стружки. Клінічно затверджений хірургічний протокол ULTIMATE є інтуїтивно зрозумілим та легко адаптованим до різного типу щільності кістки.

 

Атравматичність та винятково висока точність

 

 

Протокол ULTIMATE розроблений на основі поступової лінійки борів починаючи від 0.2 - 0.3  мм в діаметрі. Процес остеотомії проходить плавно і контрольовано. Протокол точно адаптується до різних типів щільності кістки. Конусний циліндричний профіль дозволяє центрування бора на першій третині заглиблення після попереднього буріння, забезпечуючи ідеальну стабільність.

Гомотетичність

 

 

 

Поступова послідовність буріння отворів, гомотетичних до форми імплантатів лінійки In-Kone® UNIVERSAL, забезпечує тісний контакт з поверхнею імплантата, сприяючи високій первинній стабільності та рівномірному розподілу навантаження імплантата на кістку від початкової фази загоєння.

Комфорт введення

 

 

Конусні циліндричні бори мають подвійні виступи котрі позволяють ефективне введення у двох площинах. Такий дизайн позволяє відцентрувати вісь буріння у лунці. Найголовніше те, що він забезпечує стійке заглиблення в кістку без втягування та без надмірного тиску на кутовий наконечник. Процес буріння проходить без опору та з мінімальним збільшенням температури.

Контрольованість введення

 

 

Відкритий кут (120о) фінальних борів зменшує апекальне надмірне введення. Ця характеристика є корисною при введенні імплантата близько до анатомічних перешкод. Відчуття контрольованості введення при більш інтуїтивному введенні.

Ефективність

 

 

Чотирьох жолобні бори забезпечують ефективне вилучення кісткових залишків без ефекту закупорення. Препарація кістки відбувається дуже точно і легко досягається початковий тісний контакт між приймаючою кісткою і імплантатом.

Наочність

 

 

Бори мають подвійний кольоровий код для точного визначення буріння відповідно до щільності кістки. Первинна стабільність імплантатів легко відтворюється.

Безпека

 

 

Бори оснащені маркуваннями без віддзеркалення. Опційна система обмежувачів буріння надає безпечне буріння близьке до анатомічних перешкод.

Довершеність

 

Динамометричний ключ силою крутного моменту 20-80 N.cm контролює введення імплантата без надмірного впливу на приймаючу кістку та інтегрованість з’єднання імплантата чи інструмента.

 

ЗАМОВИТИ

КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залишилися питання? Наші спеціалісти зв’яжуться з вами для надання вичерпної інформації.
Дякуємо за звернення!

Менеджер зв'яжеться з вами та відповість на Ваші запитання

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за запит!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за підписку!

Очікуйте на новини компанії

OK
Дякуємо за замовлення!

Менеджер зв'яжеться з вами для оформлення замовлення

OK
Дякуємо що запропонували кейс!

Менеджер зв'яжеться з вами для отримання додаткової інформації

OK
Дякуємо за заявку!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK