botiss biomaterials

botiss biomaterials пропонує Вам унікальний системний підхід до кісткової та м‘якотканинної регенерації, а також повний асортимент біоматеріалів у сфері імплантології, щелепно-лицевої хірургії та пародонтології.

Нам всім відомо, що жоден окремо взятий біоматеріал BTR не може задовольнити всі клінічні ситуації, біологічні умови та потреби. Різноманітні фактори (покази до застосування, вік пацієнта, гігієна ротової порожнини, біотип та об‘єм кістки, план лікування тощо) потребують комплексного підходу до вибору відповідного регенеративного матеріалу.

Для досягнення прогнозованих результатів лікування ми пропонуємо Вам систему BTR botiss biomaterials, яка задовольняє всі потреби лікаря в матеріалах для кісткової та м‘якотканинної регенерації тваринного, людського та синтетичного походження (у вигляді гранул, кісткових блоків, мембран, м‘якотканинних імплантатів) для можливості застосування їх у будь-яких клінічних умовах. Нашими ключовими пріоритетами є найвищі стандарти якості матеріалів для регенерації тканин, їх простота та безпека застосування, гарантія прогнозовано успішного лікування пацієнта. Ефективність та надійність використання системи регенерації botiss biomaterials доведена численними науковими та клінічними дослідженнями, і що найважливіше, щоденною успішною практикою у сотень тисяч пацієнтів в усьому світі.

 

 

Ми здійснюємо вагомі інвестиції у наукові дослідження та освітній розвиток своїх користувачів. Поява таких унікальних інноваційних продуктів, як сerabone® plus, mucoderm®, maxgraft® bonebuilder та permamem®, а також освітніх проектів “botiss academy”, міжнародних та локальних “bone & tissue days” стали можливими завдяки нашій тісній співпраці із всесвітньо відомими освітніми центрами та провідними практиками.

Будучи компанією №2 на ринку біоматеріалів Європи, botiss biomaterials стрімко зміцнює свої позиції на глобальному ринку матеріалів BTR. Реалізація системи регенерації botiss здійснюється за допомогою глобальної мережі офіційних національних дистриб‘юторів у понад 90 країнах світу. Всі наші партнери та дистриб‘ютори є визнаними спеціалістами у сфері хірургічної стоматології та імплантології.

Ми радо запрошуємо Вас приєднатися до спільноти botiss. Ми прагнемо почути і обговорити думки стосовно Вашого досвіду використання нашої продукції і вислухати пропозиції для її вдосконалення та здійснення нових розробок.

ЗАМОВИТИ

КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залишилися питання? Наші спеціалісти зв’яжуться з вами для надання вичерпної інформації.
Дякуємо за звернення!

Менеджер зв'яжеться з вами та відповість на Ваші запитання

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за запит!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за підписку!

Очікуйте на новини компанії

OK
Дякуємо за замовлення!

Менеджер зв'яжеться з вами для оформлення замовлення

OK
Дякуємо що запропонували кейс!

Менеджер зв'яжеться з вами для отримання додаткової інформації

OK
Дякуємо за заявку!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK