Інформація для пацієнтів

Імплантація: стабільність - ключ до успіху.

Найважливішою умовою довготривалого успіху імплантації є достатній об'єм кісткової тканини, що оточує імплантат. Це можна порівняти із забиванням цвяха в стіну, яка тільки при належній товщині може забезпечити його надійну підтримку. Тому, у випадку недостатнього об'єму щелепної кістки для встановлення імплантату, здійсюється операція її нарощування - кісткова аугментація.

Атрофія кісткової тканини щелепи як наслідок втрати кістки після видалення зуба

Зменшення об'єму щелепної кістки (атрофія) виникає після втрати зуба та тривалого носіння знімних зубних протезів.

 

 

Кістка - це тканина, яка знаходиться в постійному розвитку і зберігає свій об'єм у ділянках, на які здійснюється природне механічне навантаження або втрачає його (атрофується) при зникненні такого навантаження. У здоровій щелепі зуби передають спричинений жуванням тиск на щелепну кістку як специфічний сигнал, необхідний для її збереження. При втраті зуба такий подразнюючий сигнал зникає, спричинюючи зменшення об'єму кісткової щелепної тканини. В таких випадках імплантація на місці втраченого зуба потребує обов'язкового повернення об'єму щелепної кістки - аугментації. Зубні імплантати, окрім вирішення багатьох естетичних та функційних завдань зубного протезування, по аналогії з природніми зубами також здатні передавати жувальний тиск на щелепну кістку і сприяти її збереженню.

Кісткова аугментація — відновлення втраченого об'єму кістки

Сьогодні кісткової аугментації потребує більше половини всіх операцій встановлення дентальних імплантатів

При незначній втраті об'єму кісткової тканини щелепи можливе одночасне проведення аугментації з встановленням зубного імплантату (одноетапова процедура). При значному кістковому дефекті нарощування кістки здійснюється заздалегідь - перед встановленням імлантату. В такому випадку імплантація проводиться через деякий час, після збільшення об'єму щелепи (двоетапова процедура). Часто для проведення аугментації лікарі здійснюють забір кісткової тканини самого пацієнта. Для цього використовують кісткову тканину ділянки підборіддя, гілки нижньої щелепи або великогомілкової кістки. Завдяки своїм біологічним властивостям власна (аутологічна) кістка пацієнта є найприроднішим матеріалом для проведення аугментації. Але даний підхід пов'язаний із низкою труднощів та потребує додаткового оперативного втручання. Альтернативою кістковій тканині пацієнта є кістковозамінні матеріали, які звільняють лікаря від необхідності операції забору трансплантата у пацієнта, суттєво зменшують біль, ризик ускладнень і тривалість оперативного втручання.

 

Знайдіть лікаря у вашому місті
Ми рекомендуємо лікарів, які є нашими надійними партнерами і використовують наші матеріали.

КІСТКОВОЗАМІННІ МАТЕРІАЛИ - альтернатива аутологічній кістковій тканині

За своєю структурою та хімічним складом кістковозамінні матеріали є надзвичайно подібними до людської кістки. Аугментація дефекта кістки пацієнта здійснюється гранулами та кістковими блоками, які слугують матрицею для проростання кровоносних судин та утворення нової кістки. Спеціальні клітини проникають у кістковозамінний матеріал і розпочинають формування природнього кісткового матриксу. Поступово відбувається трансформація аугментаційного матеріалу у власну кістку пацієнта. Сьогодні розрізняють кістковозамінні матеріали тваринного (бичачого, свиного та конячого), людського та синтетичного походження.

 

 

cerabone®— кістковий замінник тваринного походження

cerabone® — природний кістковозамінний матеріал тваринного походження, виготовлений із голівки стегна бичачої кістки. - Унікальний спосіб виготовлення матеріалу шляхом високотемпературного нагрівання (до 1250 °С) усуває всі потенційні збудники захворювань — органічні компоненти, віруси та бактерії. Ретельні наукові дослідження показали, що високотемпературне нагрівання спричинює знищення в тому числі і збудників коров'ячої губчастої енцефалопатії. Подальше гамма-опромінення забезпечує абсолютну стерильність та безпечність cerabone® у відповідності до найвищих стандартів якості всіх чинних директив ЄС. При проведенні імплантації cerabone® прогнозовано формує необхідну кісткову підтримку та забезпечує довготривалу стабільність імплантатів. Ефект збереження утвореної cerabone® кісткової тканини підтверджений багаторічними практичними та науковими спостереженнями

 

maxresorb® та maxresorb® inject — кістковий замінник синтетичного походжеження

maxresorb® — це повністю синтетичний кістковий замінник, основою якого є фосфат кальцію - основний кістковий компонент. Завдяки своїй пористій структурі maxresorb® зберігає схожість із людською кісткою. Застосування синтетичних кісткових замінників повністю виключає ризик будь-яких інфекцій. Разом з тим, їх склад та структура оптимально сприяють утворенню нової кістки, maxresorb® поступово заміщується новоутвореною кістковою тканиною. Цей процес повністю завершується через два роки отриманням щільного, надійного кісткового матриксу.

 

maxgraft®— кістковий замінник людського походження

maxgraft® у вищій мірі біосумісний кістковий матеріал, отриманий у донорів — пацієнтів госпіталів Німеччини, Австрії та Швейцарії. Донорська кістка після спеціального процесу обробки та підготовки у Банку Клітин та Тканин Австрії (С+ТВА) є абсолютно безпечною та стерильною. Структура maxgraft® зберігає максимальну схожість із людською кісткою і оптимально забезпечує підтримку формування нової кістки на місці дефекту. Впродовж імплантації відбувається проникнення кістки пацієнта в матрицю maxgraft® та поступове її заміщення власною тканиною пацієнта. Тривалість процесу оптимальної кісткової інтеграції maxgraft® та перетворення в новоутворену кістку залежить від багатьох різних факторів і, в середньому, складає 6 місяців. Блоки maxgraft® — вибір № 1 для проведення горизонтальної та вертикальної аугментації.

МЕМБРАНИ– захист аугментаційної ділянки

Мембрани покривають кістковозамінний матеріал і забезпечують оптимальне та надійне загоєння дефекту. Мембрана запобігає міграції гранул з місця їх розміщення і, водночас, вростанню м'яких тканин в дефект/ ділянку аугментації. Це дуже важливо тому, що клітини, які відповідають за утворення кістки, постійно конкурують із клітинами м'яких тканин, але розмножуються набагато повільніше. Покриваючи мембраною аугментаційну ділянку, ми забезпечуємо формування нових клітин кісткової тканини на весь необхідний для цього період, стримуючи вростання в ділянку аугментації м'яких тканин. Мембрани виготовляються з природнього тваринного колагена і успішно застосовуються в медичних цілях протягом багатьох років. Колаген — це група фібрилярних протеїнів, які широко розповсюджені в організмі людини і є основним компонентом сполучної та опорної тканини. Колаген тваринного походження подібний до людського колагену і біосумісний з ним. Колагенові мембрани загоюються без жодних ознак запалення та повністю резорбуються природнім шляхом.

 

 

Мембрана Jason® та мембрана collprotect® — природні колагенові мембрани

Мембрана Jason® та мембрана collprotect® — колагенові мембрани тваринного походження, отримані внаслідок багаторівневого процесу очищення та усунення всіх антигенних компонентів колагену свиней, як найбільш спорідненого із людським колагеном. Для виготовлення мембран Jason® та collprotect® використовується колаген виключно з тваринної продукції Німеччини. Унікальний багаторівневий процес очищення гарантує їх безпеку при збереженні природніх властивостей та біосумісності. Колагенові мембрани компанії botiss піддаються обробці із дотриманням високих вимог якості і відповідають всім міжнародним стандартам безпеки. Мембрана Jason® виготовлена із тваринного перикарду і забезпечує довготривалу бар'єрну функцію впродовж 3-6 місяців. Мембрана collprotect® виготовлена з тваринної дерми та повністю інтегрується із тканиною пацієнта впродовж 2-3 місяців.

 

collafleece® та collacone® — сприяють загоєнню рани

ollafleece® та collacone® — особливий розсмоктуваний губчастий природний колагеновий матеріал. Колагенові губки використовують для припинення кровотечі після видалення зуба та для захисту раневої поверхні. Колагенові губки швидко розсмоктуються і не потребують повторного втручання для їх видалення.

ЗАМОВИТИ

КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залишилися питання? Наші спеціалісти зв’яжуться з вами для надання вичерпної інформації.
Дякуємо за звернення!

Менеджер зв'яжеться з вами та відповість на Ваші запитання

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за запит!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за підписку!

Очікуйте на новини компанії

OK
Дякуємо за замовлення!

Менеджер зв'яжеться з вами для оформлення замовлення

OK
Дякуємо що запропонували кейс!

Менеджер зв'яжеться з вами для отримання додаткової інформації

OK
Дякуємо за заявку!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK