Концепція

Тонкі імплантати

Імплантати діаметром 3.0 мм мають двокомпонентну розбірну конструкцію і розроблені для підтримки зубних реставрацій у вузьких щелепних сегментах малих різців з метою оптимального використання периімплантних тканин вузького альвеолярного гребеня.

Міцні та тонкі ортопедичні компоненти створюють умови для формування довкола них товстої ясенної манжети – важливого компоненту стабільної рожевої естетики периімплантних тканин.

 

Імплантати 3.0 оздоблені системою інноваційного концепту Acti-Lock® Concept, який забезпечує безгвинтову фіксацію  ортопедичного абатмента в імплантаті. Система з´єднання абатмента з імплантатом базується на традиційному, перевіреному в механіці принципі, який сьогодні став доступний для застосування і у сфері високотехнологічної дентальної імплантології. Абатменти з’єднуються з імплантатом - «активуються»  швидко і легко без дискомфорту для пацієнта за допомогою спеціального «активатора».
 
Активовані абатменти можна знімати за потребою у будь який час, використовуючи екстрактор, також легко та без дискомфорту для пацієна.

 

Імплантати  встановлюються існуючим універсальним хірургічним набором ULTIMATE. Альтернативно вони можуть встановлюватись і за  допомогою спеціального набору, що надає користувачу бажану свободу вбору.

 

 

Характеристика

Acti-Lock® Concept

 • З´єднання ортопедичного абатмента без фіксуючого гвинта
 • Швидкий та легкий процес активації і дезактивації абтмента  без дискомфорту  для пацієнта
 • Проста, ефективна і надійна система яка не вимагає будь яких    додаткових інструментів
 • Легке зняття тимчасових чи постійних абатментів завдяки використанню спеціального екстрактора абатментів системи 3.0

Протестована механіка

 • Міцне, інтуїтивне внутрішнє з’єднання
 • Рівне розподілення механічного стресу в протетичному інтерфейсі

Внутрішнє конусне з’єднання 2,5 ͦ

 • Антибактеріальна непроникність
 • Відсутність  мікрорухомості
 • Рівне розподілення стресу на конструкцію з´єднання

Ергономічні абатменти

 • Адаптованість профілю для довершеного прилягання краю коронки
 • Широкий спектр пародонтальної висоти 1.0/2.0/4.0/6.0 мм. Наявність у прямому та кутових - 7о і 15о - варіантах
 • Дзвіноподібний пародонтальний профіль, для формування товстого і стабільного м’якотканинного прикріплення

Текстурована шляхом піскоструминної обробки та подвійного анодного окислення SA2 поверхня

 • Подвіний рівень шорсткості
 • Збільшена гідрофільність

Хірургічний протокол ULTIMATE

 • Гомотетичне препарування імплантаційної лунки
 • Модулярність відповідно до щільності кістки
 • Адаптивність протоколу відповідно до щільності кістки
 • Простота, інтуїтивність та репродуктивність

 

Хірургічний набір ULTIMATE

 

Хірургічний набір ULTIMATE забезпечує оптимізований протокол препарування лунок імплантатів завдяки широкому діапазону гомотетичних конусно-циліндричних свердл

Набір ULTIMATE використовуються для введення імплантатів систем In-Kone® PRIMO, In-Kone® UNIVERSAL, 3.0, а також системи twinkon®.

 

Хірургічний набір для імплантатів 3.0

 

Хірургічний набір для імплантатів 3.0 є альтернативною, компактною версією з усіма необхідними інструментами призначеними тільки для імплантатів 3.0.

 

Протокол встановлення імплантатів 3.0

 

Хірургічний протокол системи 3.0 є простим і інтуїтивно зрозумілим. Він побудований на основному принципі протоколу ULTIMATE. Препарування лунки імплантата є гомотетичним до його форми з метою досягнення  рівномірної первинної фіксації і стабільності.

 

 

Поступове збільшення діаметру борів дозволяє здійснювати препарування оптимального ( з урахуванням щільності кістки)  розміру лунки зберігаючи гомотетичність її форми

 

Acti-Lock Concept  і пародонтальна інтеграція

Конструкція імплантату 3.0 розроблена з метою збереження здоров´я периімплантних тканин. Стабільність та герметичність його протетичного інтерфейсу зумовлює біологічну цілістність оточуючих тканин. Регенерація кістки, досягнута в результаті субкрестального позиціонування плеча імплантату, забезпечує необхідну підтримку ясен і очікуваний естетичний вигляд в ділянці імплантації.

Легкість і простота використання

 • Концепт активованого з’єднання базується на доведених принципах механіки. Він представлений форсуючим вклинюванням зовнішньої та внутрішньої поверхонь конусного з’єднання з досягненням ефекту холодного зварювання - "ефекту Морзе".
 • Сила щеплення генерується активуючим інструментом - активатором за прикладом лещат. Загвинчування поступово збільшує компресивну силу контактуючих поверхонь конусного з’єднання і досягає їх повного щеплення при силі обертового моменту 15 N.cm.
 • З´єднання абатмента з імплантатом проходить м´яко, без дискомфорту для пацієнта, не порушуючи досягнуту при встановленні імплантата первинну стабільність й не перешкоджаючи можливості його негайного навантаження.
 • Активовані протетичні елементи, будучи ідеально відцентровані та герметично з’єднані, готові забезпечуючи найкращі умови кісткової і пародонтальної інтеграції імплантованої конструкії.

Гнучкість

За потреби конструкцію можна легко дезактивувати і роз´єднати використовуючи екстрактор абатмента.Загвинчування екстрактора через абатмент призводить до дезактивації і безпечного від’єднання абатмента від імплантату. Після від’єднання екстрактора  конструкцію можна активувати знову таким же способом як описано вище.

Формувачі пародонтального профілю

Формувач ясен є важливим елементом при реставрації  системою імплантатів 3.0 оскільки він завдяки точній відповідності формі пародонтальної частини абатмента ідеально готує протетичне ложе для фінальної реставрації і забезпечує її встановлення без тиску на ясенні тканини.

Прямі абатменти

Прямі абатменти призначені для цементної фіксації одиночних реставрацій. Ці абатменти в основному передбачені для різців нижньої щелепи. Тонка стінка коронарної частини абатмента допускає необхідну її модифікацію без загрозливого погіршення механічних властивостей.

Кутові абатменти 7о і 15о градусів

Кутові абатменти призначені для цементної фіксації одиночної реставрації. Ці абатменти в основному призначені для латеральних різців верхньої щелепи. Тонка стінка коронарної частини абатмента допускає необхідну її модифікацію без загрозливого погіршення механічних властивостей.

Ергономіний профіль абатмента

 • Особливість дизайну  абатмента імплантаційної системи 3.0 полягає у відсутності широкого отвору для фіксуючого гвинта, що дозволяє без шкоди для міцності конструкції відтворити характерну для системи тюльпаноподібну форму ясенної частини та ідеальні умови для регенерації профілю м’яких тканин довкола зубної реставрації.
 • Відсутність в абатменті широкого серединного отвору для фіксуючого гвинта дозволяє при збереженні достатньої жорсткості стінок звільнити 4/10 профілю абатмента під  плече штучної коронки і створити умови для досконалого переходу її маргінальної частини в тіло абатмента.

Безгвинтовий трансфер «pick-up»
Відбиток з платформи імплантату 3,0 знімається з використанням безгвинтового трансферу «pick-up». Процес зняття відбитку з імплантата 3.0 є простим і надійним, що дозволяє виконати ортопедичний етап реставрації зуба швидко і з належною точністю.

 

 

 

ЗАМОВИТИ

КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залишилися питання? Наші спеціалісти зв’яжуться з вами для надання вичерпної інформації.
Дякуємо за звернення!

Менеджер зв'яжеться з вами та відповість на Ваші запитання

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за запит!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за підписку!

Очікуйте на новини компанії

OK
Дякуємо за замовлення!

Менеджер зв'яжеться з вами для оформлення замовлення

OK
Дякуємо що запропонували кейс!

Менеджер зв'яжеться з вами для отримання додаткової інформації

OK
Дякуємо за заявку!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK