Global D - французька компанія, яка спеціалізується на розробці, виготовленні та постачанні високоякісних медичних інструментів для імплантології, ортодонтії, передімплантаційної та щелепно-лицевої хірургії.

Ми працюємо із великим натхненням, розвиваючи тісні стосунки з користувачами нашої продукції. На додаток до нашої продукції, розробленої в продуктивній співпраці із досвідченими фахівцями, ми надаємо її користувачам підтримку в розвитку їх професійних вмінь та навичок. Керуючись цією ідеєю, ми створили професійну спільноту, якій пропонуємо різноманітні заходи, зустрічі та навчальні програми задля надання можливості поділитися своїм досвідом та знаннями.

Значна кількість наших зусиль спрямована на те, щоб стати командою професіоналів відповідальною за наданн​я компетентних консультацій та послуг фахівцям, які використовують нашу продукцію.

З ефективною взаємодією між різними видами нашої діяльності, враховуючи багаторічних досвід та впроваджуючи інновації в галузі кісткової хірургії, ми забезпечуємо виробництво високоякісної продукції для досягнення гармонії обличчя та привабливості посмішки.

  • 8 міліонів+
    медичних виробів Global D встановлено у всьому світі
  • 20,000+
    користувачів у світі
  • 40% ринку ФРАНЦІЇ 
    продукція Global D для щелепно-лицевої хірургії

Система якості Global D сертифікована NF EN ISO 13485 (версія 2016). Ми відповідаємо вимогам Європейської Директиви 93/42/ЄЕС щодо медичних виробів. Наша продукція охоплена сертифікатом CE. Для підтримки оптимального рівня якості ми обрали один із найвибагливіших сертифікуючих органів: GMED-LNE. Глобально відома компанія GMED-LNE сертифікувала як нашу систему якості, так і нашу продукцію.


Вже більше 30 років, у тісному партнерстві з досвідченими практиками, ми розробляємо широкий асортимент нашої продукції.

Global D щодня наполегливо працює над створенням робочого середовища, яке заохочує наш персонал докладати максимум зусиль. Вибравши працювати з незалежними людьми, які захоплені тим, що вони роблять, ми створили мислення, зосереджене на ефективності та задоволеності клієнтів. Наша команда завжди готова допомогти вам розпочати свій бізнес.

ЗАМОВИТИ

КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залишилися питання? Наші спеціалісти зв’яжуться з вами для надання вичерпної інформації.
Дякуємо за звернення!

Менеджер зв'яжеться з вами та відповість на Ваші запитання

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за запит!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за підписку!

Очікуйте на новини компанії

OK
Дякуємо за замовлення!

Менеджер зв'яжеться з вами для оформлення замовлення

OK
Дякуємо що запропонували кейс!

Менеджер зв'яжеться з вами для отримання додаткової інформації

OK
Дякуємо за заявку!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK