Концепція

Цифровий арсенал протезів на імплантатах

Global D це компанія, яка спеціалізується на проектуванні і виготовленні якісної медичної продукції для імплантології. Ми приділяємо значну увагу якості з’єднувального елементу із нашими імплантатами для забезпечення антибактеріальної щільності і стабільності протетичного інтерфейсу, що сприяє клінічній інтеграції і тривалій естетичній реставрації.

Global D пропонує широку гамму протезних компонентів, доступну з індивідуальним профілем відповідним з будь яким лабораторним профілем, оскільки ми поважаємо дентальну екосистему. Ми прагнемо забезпечити наших користувачів: дантистів і зубних лабораторії, якісною продукцією, зокрема абатментами, котрі є невід’ємними з’єднувальними елементами у дентальній імплантології.

Прийняття рішення в дентальній імплантології за допомогою системи CAD/CAM

Основи, що використовуються у лабораторних умовах для виготовлення протезу, використовуючи традиційну чи цифрову техніки, який пізніше кріпиться до основи.

 

Форма для попереднього структурування

Блоки спроектовані і вироблені компанією Global D з метою виготовлення індивідуальних титанових основ у лабораторії (за умови наявності відповідного обладнання)

 

Прграма відповідністі зі стандартами Global D:

Місцеві індивідуальні протези відповідають встановленим вимогам виробника.

 

Стоматологічний обробний центр Panthera:

Наші партнери з всесвітньо відомої компанії, що розміщена в Квебеку займаються реалізацією індивідуальних абатментів з титану і цирконію, а також балок і мостів.

 

 

Характеристика

Трансфери для цифрового зняття відбитків з імплантатів In-Kone® і EVL®

Global D трансфери для цифрового зняття відбитків доступні для обидвох систем дентальних імплантатів In-Kone® і EVL®. Вони можуть бути використані як внутрішньо ротовою камерою для зняття оптичних відбитків у ротовій порожнині так і планшетним сканером для цифрової обробки основної моделі у лабораторії.

Трансфери для зняття відбитків є сумісними з більшістю видів продукції на ринку придатних для дигіталізації (цифрування). Таким же чином, види інтерфейсів входять до програмного забезпечення системи CAD, що присутнє на даному ринку.

 

Лінія імплантатів EVL®

Серед імплантатів EVL® (з ‘’плоским’’ протетичним з’єднанням) трансфери для зняття цифрового відбитку є наявними  в індексованих версіях для кожного діаметру імплантату  Ø 3.3, 4 і 5 мм. Це дає можливість виготовлення індивідуальних абатментів, а також абатментів для проектування і виготовлення балок і мостів.

 

Лінія імплантатів In-Kone®

Серед імплантатів In-Kone® (з конусним з’єднанням) трансфери наявні в індексованій версії (з гвинтовою чи безгвинтовою фіксаціями) для проектування і виготовлення індивідуальних абатментів, а також абатментів для проектування і виготовлення балок і мостів.

 

Індивідуальні протези на титановій основі

Титанові основи Global D призначені для виготовлення індивідуальних цирконієвих абатментів, балок і мостів для імплантатів, що забезпечують оптимальну механічну міцність: поєднання титанової основи і верхньої частини з цирконію відзначаються особливістю поглинання механічного тиску, що передається конструкцією з цирконія.

 

embases_prothese perso

 

Основа і верхня частина здатні переносити механічну обробку і забезпечують високий рівень герметичності та надійне антибактеріальне з’єднання.

Ці основи також можна використовувати для виготовлення протезів у лабораторіях, які згодом з’єднуються з основою, використовуючи традиційну або цифрову методику.

 

Форма для попереднього структурування

Форма для попереднього структурування має маркування CE і забезпечує роботу з’єднувальної системи.

Вони сумісні із S3DEL пристроєм і дозволяють виготовлення індивідуальних титанових абатментів у лабораторних умовах із з’єднанням, що гарантує дотримання промислових специфікацій обробки.

Титанові форми Global D є в наявності для імплантатів In-Kone® and EVL®.

Список сумісного обладнання, надається за запитом.

 

 

 

 

Бібліотеки In-Kone®

 

 

 

 

 

Бібліотеки twinKon®

 

 

ЗАМОВИТИ

КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залишилися питання? Наші спеціалісти зв’яжуться з вами для надання вичерпної інформації.
Дякуємо за звернення!

Менеджер зв'яжеться з вами та відповість на Ваші запитання

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за запит!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за підписку!

Очікуйте на новини компанії

OK
Дякуємо за замовлення!

Менеджер зв'яжеться з вами для оформлення замовлення

OK
Дякуємо що запропонували кейс!

Менеджер зв'яжеться з вами для отримання додаткової інформації

OK
Дякуємо за заявку!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK