Інноваційний кістковозамінний матеріал з гіалуронатом від botiss biomaterials

09.11.21

Sticky bone в блістері! Завдяки новітній розробці cerabone® plus, біоматеріали botiss відкривають нову главу в галузі матеріалів для кісткової аугментації.

Після гідратації матеріал утворює пластичну масу, що забезпечує унікальну зручність його застосування завдяки легкому переносу в аугментаційну ділянку. Таким чином, cerabone® plus є унікальним у галузі стоматологічних біоматеріалів, оскільки це перша липка кістка (Sticky bone ) з полиці.

cerabone® plus має склад уже визнаного бичачого кісткового замінника cerabone® та біополімеру гіалуронату натрію. Це забезпечує сerabone® plus виняткову об’ємну стабільність cerabone® у поєднанні з добре відомими біологічними властивостями гіалуронової кислоти.

Як важливий компонент тканин, гіалуронова кислота привернула значну увагу в багатьох галузях медичного застосуваннях. Для виробництва рекомбінантного гіалуронату натрію, що використовується в cerabone® plus, використовуються найсучасніші біотехнологічні процеси ферментації. Завдяки винятковій здатності гіалуронату до зв’язування рідини в cerabone® plus при контакті з водними розчинами та кров’ю утворюється в’язка маса.

Після отримання сертифікації CE у 2020 році, cerabone® plus був ретельно протестований провідними хірургами-стоматологами у більш ніж 20 країнах під час лімітованого випуску на ринок. Ці випробування підтвердили як клінічну безпеку, так і відмінні маніпулятивні характеристики продукту. cerabone® plus поставляється у двох різних об’ємах дрібних і великих гранул. На додаток до всесвітньо визнаного продукту cerabone®, cerabone® plus розширює комплексну систему регенерації botiss за допомогою іншого інноваційного бичачого кісткового замінника.

Більше інформації про продукт hyabone.com

Останні

новини

02.09.22
Акція 2+1 від Implantiss
25.08.22
Свіжий погляд на імплантати “Tissue Level” від Global D
31.07.22
Компанія Імплантіс Інститут взяла участь у благодійному засіданні Чернівецького підрозділу Асоціації Імплантологів України
25.06.22
Впевнено крокуємо до нових можливостей в імплантології разом з компанією Global D
28.04.22
twinKon®
Трансмукозний імплантат з увігнутою шийкою

ЗАМОВИТИ

КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залишилися питання? Наші спеціалісти зв’яжуться з вами для надання вичерпної інформації.
Дякуємо за звернення!

Менеджер зв'яжеться з вами та відповість на Ваші запитання

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за реєстрацію!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за запит!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK
Дякуємо за підписку!

Очікуйте на новини компанії

OK
Дякуємо за замовлення!

Менеджер зв'яжеться з вами для оформлення замовлення

OK
Дякуємо що запропонували кейс!

Менеджер зв'яжеться з вами для отримання додаткової інформації

OK
Дякуємо за заявку!

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей

OK